senden önce vakit ayırdıkları, özel gördükleri başka insanlar vardır. akıllarına bile gelmiyosundur. görüşmek için arayan hep sen olursun. zaman ayırırlarsa o da ayıp olmasın diyedir. saf olmayıp böyle kişilere karşılık olarak meşgul çekmeli.
Bazen gerçekten istemsizce de olsa doğru olan durumdur. İnsan çok ister , ama mecburiyetleri vardır ve mecburiyetler tercih değildir. Hem kötü ve alıngan düşünmemeli bence. Zaten görüsmek istemeyen hiç arkadaşlık etmez diye düşünmeli.
İnsan bazen çok istiyor , zaman ayırmak için ala karayı seçiyor ama herkesin hayatı herkes kadar kolay olamayabiliyor.
herkesin başka başka arkadaşları olduğu için normal ama benim yok nolur buluşmak istediğimde gelin
i̇nsanların öncelikleri ile ilgili bir durum bu. eğer aradığın kişinin başka öncelikleri varsa sana hep meşgulüm der maalesef.
sevdiğin insana özel olarak zamanını ayırırsın ve bunun için çabalarsın, boş vaktindeyse zamanı geçirmek için kendine uğraşlar bulursun başkalarının boş vaktini dolduran uğraşlar olmayın.
zaman o kadar kıymetli ki ancak kıymetli insanlara harcanır seven sayan illa ki bir zaman bulur zaman bulamayan ve zaman ayırma yan insanın sevgisin den şüphe ederim yani
hep meşgul olmaları demek ki benimle gorusmek istemiyorlar.ozaman ben neden onlarla arkadaslik kirayim ki.
bir insan eğer size sürekli meşgulum diyorsa sizinle görüşmek istemiyordur bence başka açıklaması yok çünkü seven insan sevdiğine her zaman vakit bulur.