aniden gelen plan yapıp dışarı çıkma isteğidir. pandemi öncesinde mümkündü bu tabii ama olsun.
sonrasında şu oluyor ama bende ya keşke çıkalım demeseydim ulan kim kalkıp hazırlanacak o kadar yolu çekecek şimdi
20 gün olucak neredeyse karantinadayım ve artık bakkal bile olabilir bir yere gidim ama yer hiç önemli değil.
bazen bana da bir anda geliyorlar böyle. giyinip kendimi dışara atasım geliyor. neresi olduğu da fark etmiyor artık yeter ki çıkıp bir yerleri gezeyim azıcık yürüyeyim toksinlerimi atayım falan. karantina ve covid bu zevkime balta vurdu malesef. çünkü özellikle geceleri çıkıp dolaşmayı ekstra seviyordum. mecburen beklemedeyiz. internetten video izleyip gezmeye çalışıyoruz şimdi de.
her zaman olan bir istek şöyle çıkıp çıkıp doya doya gezmek istemek içimde hep var.
doyamiyorum gezmeye. düşüncelerden uzaklaştığım gelecek kaygısını düşünmediğim bol bol eğlenip arkadaşlarımla ailemle vakit geçirdim çok verimli tatiller hep olsun istiyorum keske hep gezebilsek. gezmeyi sevmeyenlere şaşıyorum gerçekten gezmek görmek öğrenmek eğlenmek gezerken yorulmak kim sevmez ki bunları. yasaklar kalksada gezebilsek...
pandemi ve kısıtlamalar dan sonra bile kalkıp hazırlanmak sıkıntı nedense benim için. aslında hazırlanmakta eğlenceli geliyor bana ama işte yerimden kalkmak ve başlamak sorun. ama yine de ne olursa olsun güzel ya kısıtlamalardan sıkıldım ve çok bunaldım. koronanın da gideceği yok gibi. biter mi bilmiyorum ama özgür olmak çok güzel. kalk, hazırlan, kendini iyi hisset ve dışarıya çık. ohh mis var mı böyle güzel hissettiren bir his. var tabi abartmayalım da bu histe aşırı önemliymiş daha yeni anlıyorum.
i̇mkanlarının elverdiği kadar gezebiliyorsun dahası olmuyor ne yazık ki. biz de isterdim o plaj benim bu havuz senin demeyi ama evden çıkmak bile bir nimet gibi oluyor.