Kapanmanın başından beri bağımlısı olduğum oyundur kendisi sizi dünya haritasında (tercihe göre Türkiye ya da tarihi yerler haritası da seçebilirsiniz) rastgele bir yere atıyor ve siz hangi ülkede olduğunuzu bulmaya çalışıyorsunuz. Bağımlı olduğum tek oyun olacak o derece sevdim. Yalnız maalesef günlük beş ülke hakkınız var. Eğer daha fazla olsun istiyorsanız premium almalısınız sanırım ilk ay ücretsiz. Ikinci ay yirmi beş lira şimdilik böyle takılıyorum. Israrla deneyin! önerim.
Edit: premium üyeliği olmayanlar sanırım oyundaki score sayınıza göre bir dahaki oyun için bekleme süreniz azalıyor ya da oyuna kaç kere girdiğinizle ilgili de olabilir. İlk kez oynadığınızda beş hakkı bitirince Yirmi dört saat sonra iki saate kadar düşen bir bekleme süresi var
arkadaşlarımızla ekran açarak oynadığımız oyun. ben türkiye haritasında daha çok eğleniyorum çünkü her yer birbirinin aynısı olduğu için detay aramak daha eğlenceli geliyor. yeni yeni bir sürü şey öğrendim ve dünya ile de gitmek istediğim ülkelere birkaç ülkeyi daha ekledim. bilgisayarı oyun kaldırmayan insanların bile oynayabileceği basit bir tarayıcı oyunu. ayrıca kaliteli zaman geçirmeye de neden oluyor.