her olayı büyük stresler, gerginlikler altında yaşadın, umarım bunu bırakmışsındır.
Umarım dediklerini yapmışsındır yok eğer hala yerinde sayıyorsan yazıklar olsun sana verdiğim emeklere birlikte kurduğumuz hayallere. 😡 Hani pes etmeyecekti hı bana bak şimdi kalk ve yeniden başla. Olmadıysa ne var yine deneriz Azrail canımızı alan kadar. Tamam mı 😘
Eğer dediklerini yaptıysan da helal olsun kız sana. Ama durmak yok yola devam ke 🥰
İnşalah istediğin kariyeri yapmış istediğin kişiyle evlenip huzurlusundur. Umarım kalbinde çiçek açtıran kişi o çiçekleri soldurmamıştır. Sen iyiki varsın hiçbir zaman unutma bunu kimsenin seni kırmasına sınırlarını geçmesine izin verme hep aynı ilk günkü gibi ayaklarının üzerinde dur ve kendine hep iyi bak hiçbirşey seni yıkmasın.
umarım o beklediğin dönüm noktasını yaşamış ve hedeflediği her şeyi adım adım gerçekleştirme yolundasındır. pes etmeyeceğini biliyorum ama eğer pes edecek gibi olduysan, yine kendini arayıp kendini bulup kendini ayağa kaldırmışsındır. kendine zaman ayırmayı unutmadan, yapacaklarını, edeceğin teşekkürleri atlamadan olmak istediğin yerde yapmak istediğin şeyi yapıyor olman tek istediğim. hayal ettiğin her şeyi hak ettiğini unutma. başaracağını biliyordum.
Gelecekteki ben, umarım yaparım dediklerini yapmış, gerçekleştiricem dediğin hayalleri gerçekleştirmişsindir. Aslında güveniyorum sana yaparsın da hayat işte kimi nereye sürükler bilinmez ama inşallah sen istediğin yere sürüklenmişsindir. Umarım insanları umursamamayı , takmamayı da öğrenmişsindir. Çünkü insanlar mutsuz etmeyi, kırıp dökmeyi severler sen zaten kırık döküksün daha fazla kırıp dökülmeye müsade etme. He bide mutlu ol. Daima, sonsuza dek.

Eğer hayallerini hala gerceklestirmediysen sana ne diyebilirim ki o kadar emeğin bosna gitti ama herşeye rağmen devam kızım hayallerini hepsini gerceklerstireceksin anladın mı her şeye devam hadi bakalım sana inanmayanlara inat devam