olumsuz anlarda insanın olumlu bir şeyler duyma ihtiyacı olsa gerek. bir durum var belli ve nasıl gelişeceği aşırı merak konusu o kişi için. sabırla bekleyip görmek varken kendine engel olamayıp belki bir kuple ön bilgi alırım gibi bir düşünceyle akla fal baktırma eylemi geliyor tabi. şimdi bu işin mobil uygulamaları var ayrıca. bu daha da mantıklı heveslisi için, en azından paramla rezil oldum durumu yaşanmıyor.
telefondaki fal uygulamalarının mesajlarımızı okuduğuna dair bir dedikodu furyası vardı bir ara. doğruluğunu yanlışlığını hala merak ettiğim bir konudur. balon haberse fal yorumlarında nasıl bu kadar 12 den vurabiliyolar.

neden bu kadar boş bir şeye saniyelik bile olsa vakit ayırdığımızı bazen sorgulamakla birlikte geri duramadığım şey.
Dünyanın en zevkli olayı. Kahve falı bakmayı bilmiyorum ama evde sürekli kart falı bakarım. Keşke hep fal bakan kankilerim yanımda olsa.
Hem korktuğum hemde çok merak duyduğum birsey o telvelerden o şekiller nasıl oluşuyor ya cok ilginc.
bir cesit terapi yöntemidir. profesyonel yardim görmeye cesaret edemeyen, buna gerek duymayan insanlarin bu yardim ihtiyaclarini cesitli ruhban araclariyla tatmin etmeleridir.
fala baktiran kisi karsisina aldigi falci sifatli insanin kendisi hakkinda yorumlar yapmasi icin bazi kanallar acmasina izin verir. falci kisi bu acilan kanallar vasitasiyla her türlü özel hayat, kisilik test sonuclari, gelecek kaygilari yorumlarini cekinmeden yapar.
burda dikkat edilmesi gereken falcinin elindeki gücü hissetmesi ve ona göre mimik yapip, degisik bir ruh haline girmesi. cünkü o sirada karsisindaki fal baktiran aciz insan agzi acik ona bakiyor ve ne derse kabullenip hafizasina kaydediyordur. aciz insan demek yanlistir belki de, bir bakima o sira da söz hakki olmayan islevsiz kisi de denebilir.
falci sahis karsi tarafa önce adini sonra dogum tarihini sorar. bundan sonra kisilik analizine gecer ki; her türlü burc kitabindan ögrendigi seylerdir bunlar. o yüzden kesin tutar. ikizler; her daim ikilem icindedir, kararsizdir, daldan dala damdan dama ucarlar. (ayy valla bildi)
bunun yani sira büyü filan görürler, korkuturlar, falin negatif enerjisinden etkilenip karsinizda kasinmaya, degisik sekillere girmeye baslarlar.
iki secenek vardir önünüzde; ya falda cikan her seye katiksiz inanirsiniz, ya da esnekliginden yararlanip kendi hayatiniza uydurursunuz.
örnegin baban rahatsiz biraz (evet, gripti biraz gecen hafta)
her sey bir yana inanmasi da inanmamasi da bir secim meselesidir, bedavadir.*
ama arada bir yapilirsa keyifli olur.
isin en klasiklesmis hali; fala inanma falsiz da kalma
Fala inanma falsız da kalma mottosu. Kadınlar olarak bunu seviyoruz. Belki de bazı anlarda duymak istiyoruz güzel şeyler ondan da olabilir. Ama bir şey söyleyeceğim erkekler de çokça fal baktırıyor 🤣 onlar gizli yapıyor bu olayı benden size söylemesi 🙃
Anlat anlat sen seversin yalanı düşüncelerinin havada uçuştuğu zaman dilimidir. Gözler fal taşı gibi açılmış ağızdan çıkacak hayırlı haberlere odaklı, ya nasip diyerek derin nefeslerin alındığı geçmişimi desme geleceğe bir selam çak der gibi bakan gözlerin hadi anlat cirpinislariyla geleceğe bir gidip gelme heyecanını anlatan yarim saatlik ne olacak bu benim halim sorgulamasidir.
bazen yılda iki kere bazen de bir kere fal baktırırım. bunu ya ben istediğim için ya da fal delisi arkadaşlarımın kızlaaar falım geldi. hadi buluşup fal baktıralım. lütfeeeğğn adlı ısrarlarına boyun eğmek zorunda kaldığım için :)) bir de neredeyse şehirdeki tüm falcıları tükettiğimiz için yeni ve iyi bakanı bulma sıkıntısı da yaşıyoruz. şimdi kızların stoku bitmiş durumda ve ikisi de kırmızı alarm veriyor haahah :)) yakında başka şehir araştırması yaparlarsa hayatta şaşırmam. hoş bunu şaka arasında da söylemişliği var. aamaan beni sürüklemesinler de :)) kızlar arkadaşlarınızı iyi seçin bakın böyle de zor anlar yaşatıyorlar haahah :)