en yakın arkadaşımla yaptık. arkadaşımın sevgilisi ögrendiginde çocugun açıklaması ben anlamıştım o yüzden cvp yazdım bende seni işlettim oldu ama yemezleer canım. yemedik
yeni tanıştığım birine yapmıştım. sevgili olmadan önce güven yoklaması yapmalı fikri gelmişti aklıma, iyi ki yapmışım
kesinlikle çok saçma bulduğum bir şey. Bu şekilde değil de zamanla yaşayarak öğrenmek gerektiğini düşünüyorum. zaten en ufak bir şüphe, güvensizlik varsa da ilişkiye başlamamalı. iki tarafa da yazık.
yapmıştım liseliyken.. bitirmek istediğim bir ilişkiyi bu bahaneyle bitirdim. ortada hiç bir şey yoktu aslında masum çocuk hiçbir ters hareket yapmamıştı. sık sık yazmış cevap almaya çalışmıştım fake hesapla. kısa süre sonra da fake hesabımdan güya benim görmüş olabileceğim bir paylaşım yapmıştım. fake hesabım ve sevgilim arasında bir ilişki varmışcasına... sonra da aldattın beni diyip ayrılmıştım nzlsnlcmss neden böyle şeyler olmuş acaba. doğru düzgün kendimi ifade etmeyi konuşmayı niye tercih etmemişim bilmiyorum. ergenlik demek istiyorum suçu atacak bir kavram olsun en azından.
ben bunu hiç yapmadım. aslında bir kez yapmak istedim. ancak sonra güvenmiyormuşum gibi hissedince kendimi suçladım. bunu yapmaktan vazgeçtim.
benim tarzım olan işler değil bu. bana göre gerek de yok hani. ama akılda bi şüphe varsa bi sorun varsa denenebilir belkide duruma yaşanan olaya göre yapılabilinir mi bi düşünmedim değil. kararsız kaldım şu an😅
kizlarrrr kizlarrrr yapmayın. ne gerek var böyle şeylere. yazik gunah o çocuklara da. bxjzjxkzj