sansasyonel bir hayatı var. müzik piyasasında kimin böyle hayatı yok ki zaten. türkçe rap müzikte geniş bir hayran kitlesine sahip. bağlama çalmasıyla da şaşırtmadı değil.
türkü söylediği videolarına şaşırdığım rapçi. genelde rapçilerden beklenmeyen hareketler olduğu için şaşırıyoruz sanırım. bir popcuyu veya rockçıyı görürüz, haret etmeyiz ama rapçilerde öyle olmuyor bu işler.
türkiye'de yeni nesil rap dalgasını estiren rap müzik sanatçısıdır. şarkı sözlerindeki uyuşturucu madde atıfları yüzünden başı bol bol belaya girdi ama kendini almanya'ya almayı başardı. ekürisi murda ile güzel işler yapıyorlar.
Eski tarzına bayıldığım ancak autotune işine girdikten sonra pek hoşuma gitmeyen rapçi. Her ne kadar şuan yaptıkları işler bana hitap etmese de türkçe rap için önemli bir yere sahip olacak her zaman. Eskiden anıl piyancı ile yaptığı şarkıları favorimdir.
ezhel hapisten çıktığında ilk verdiği konser zeytinli rock festivalindeydi. ben hayatımda o kadar insanı bir arada görmedim. mahşer yeri gibiydi gerçekten.
Valla başlığı görünce ah yalan dünya diye evin içinde dolanmaya başlamama neden olan şahıs kendini dinlemem dövmeleri ezbere bilirim
net olarak şeytan tüyü olduğunu düşündüğüm, son derece sempatik, gülüşü güzel bireydir. son zamanlarda almanya'da yaşamaktadır. iyi de yapar bence. çıkardığı son şarkısı sakatat'ın klibi gerçekten çok ilgi çekici ve farklıdır. seviyorum be merkez.
şarkılarının nerdeyse hiç birisini dinlemedim murda ile olan 2 şarkısını biliyorum ve çok severek dinliyorum. amaa bağlama çalmasına ve misket oynamasına hastayım. her ne kadar aykırı bir insan gibi görünse de sempatik bir kişilik bence
ankaralı olmasıyla gurur duyduğum en sevdiğim sanatçılardan. sadece bir rapçi değil bir sanatçı adam. sempatik ve mükemmel yetenekli. türkiye'de her şeyin oldugu gibi onun da kıymeti bilinmiyor tabii orası ayrı