görmesin şimdi yeni takipleşeceğim yakışıklıları, ve atacağım fotoğrafları diye yaptığımdır.
ağır bir halt yemişse engellenir. profil fotoğrafını bile göremesindir çünkü, aratsın ama bulamasındır. normak bir ayrılıksa pek gerek duymam, hesabı gizlerim.
satlklamayı abartmış, eski olmasına rağmen hesap sorma haddini kendinde gören kişiye haddini bildirmedir. tutmuyor fake hesaplardan başlıyolar bu kez.
ayrılan bensem hemen engellemem veya arkadaşlıktan çıkarmam. biraz soğumasını, en fazla bir ay kadar geçmesini beklerim. terk edilmişsem de o sinirle yapacağım şeydir. terk edenin umrunda olur mu peki? olmaz.
rahatsız etmediği sürece yapmam istediği kadar bakabilir.istedigi kadar stalklasın hiç umrumda olmaz
rahatsızlık vermediği halde yapılıyorsa eskide kalamadığı bir gerçektir. "neden?" diyecek olursanız; gerçekte artık sizin için özel bir anlamı olmayan kişiye karşı böyle bir eylemde bulunma ihtiyacı hissetmezsiniz. varlığı ile yokluğu arasında bir fark olmaz. ikinci ihtimal ise unutmaya çalışıyorsunuzdur ve karşınıza çıkmaması için böyle bir hamle yapmış olmanız olasıdır.
rahatsız etmediği müddetçe çocukça, aptalca bir şeydir. ama bazılarını hayatından çıkarmanın da başka yolu yordamı yoktur.