eski sevgilisini bir de sende unutmaya çalıştığını öğrendiğin an direk tekmeyi basmalık erkek. arkadaşımın başına gelmiş mevzu. çocuk açık açık belli etmişti aslında ama bizimkisi belki bir umut diyerek göz ardı etti
kesinlikle sende, bende unutmasına izin verilmemesi gereken erkek. erkeklerin yaptığı klişe yanlışlardan biridir. kız terk eder, duygusala bağlar, başka bir kızda o boşluğu doldurmaya, eski sevgilisinin yokluğunu aşmaya çalışır. bu kez de diğer kız üzülür. çünkü aşamaz, bir yerden sonra çekip gider.
biz kızlar, erkekler bu duygusallıkları pek yaşamaz zannediyoruz ama büyük yanılıyoruz. terk edilip, eski sevgilisini unutamayıp derbedere bağlayan erkek arkadaşlarımdan yola çıkarak söylüyorum. erkekler bu duruma düştüğünde herkese, her ortamda konuşmayı tercih etmiyolar biz de tam tersi acımızı herkese anlatma ihtiyacı hissediyoruz. kıyaslamaya girmiyorum kesinlikle ama kızlar hislerini daha iyi yansıtıyolar ve yansıtmadan da edemiyolar. erkekler de daha çok kendi içlerinde yaşıyor, belki tercih ettikleri bir arkadaşlarına anlatıyolar.
kendisine yaşanabilecek en kötü şeyleri yaşatmış olan kızdır kesin. unutamazlar, unutmamaları gereken insanları unuturlar ama.
Aslında saygı duyulması gereken bir durum. Ancak gerçekten seven insanlar unutamaz. Gerçi saplantılı aşklar da vardır ama onu geçelim şimdi. Seven insan unutmaz ama sevgisine sahip çıkanlar başkaları ile de yakınlaşmaz. Başka omuzlarda teselli bulmaya çalışanların kendine de sevdiğine de saygısı yoktur. Hem birilerinin hayatını alt üst etmenin anlamı yok. Kalp kıranın kalbi kırılır.
eğer acısını sağa sola bulaşmadan tek başına yaşıyorsa saygı duyacağım ama eski sevgilisini unutmak için başkalarına umut verip onların sevgileriyle teselli bulmaya çalıştığında hiç de hoş bakmayacağım erkektir. eski sevgilisini unutana kadar hayatına kimseyi almamalı, kimsenin hayalleriyle de oynamamalıdır.
eğer o erkeğe denk gelirseniz allah yardımcınız olsun sürekli o şöyle yapardı onun gibi davrandın ve benzeridir çok şey duyabilirsiniz eğer unutamadığı sizseniz çok şanslısınız unutulamayan olmak çok güzel birşey düşünsenize sevdiğiniz sizi hala unutamamışve sizden sonra hayatına giren bütün kadınlara sizi anlatıyor kendi yaşadıklarımı anlatayım ben onun evinde orkidimi bırakmıştım ve görüşmeyi kesmiştik aradan 2 ay geçti barıştık ve orkid hala oradaydı çok mutlu oldum eve gelen biri varsa görmemesi imkansız
yaşaması en zor şeylerden biridir. yaşadım ve atlatamıyorum. kullanılmış olmak son derece kötü.