survivor kadrosunda ersin'i gören herkes muhtemelen hemen elenir düşüncesine kapıldı ama yanıldık. en iyi performansı gösterenlerden biri oldu ersin. ben bunu yapamam edemem şeklinde şımarıkca tavırlarla oyunlardan kendini çekmedi ve herkesin sempatisini kazandı. survivor'da yarışırken köpeğini kaybetmesi de son derece üzücü. acun son ana kadar bu durumu ersin'e açıklamadı.
Doğal ve sevimli bir insan. Daha önce oynadığı skeçlerde falan da sıcak gelirdi ama survivorda doğal halinin de aynı olduğunu gördük. Mücadeleci bir insan ayrıca. Zorluklar karşısında yılmıyor. demoralize olup kendini bırakmadan yoluna devam ediyor ne olursa olsun. Saygıyı hak ediyor sonuç olarak.
bir ara çghb’deyken çok komik gelirdi. Artık eskisi kadar komik ve sempatik gelmiyor bana. Aksine yapmacık buluyorum.
yılmaz erdoğan'ın kuzenidir. kendisini ilk olarak bkm mutfak çok güzel hareketler bunlar 1 de görüp tanıdık. komik skeçlerin aranan yüzüydü bence. efsane taklitleri vardı. sonra 2020 survivor kadrosuna dahil oldu ve hepimizi şaşırttı. ben de yapamaz, oyunları beceremez, yaşı geçkin demiştim ama adam efsane performans gösterdi. hatta birinciliğe aday gösterilirken, sakatlanıp adadan ayrıldı. i̇zlediğim nadir survivorlardandı.