yakın arkadaşlarım yadırgamıyolar ama yeni biriyle tanışıp da futbol muhabbetine girdiğimizde yüz ifadesine çok gülüyorum
erkeklerin artık aşması gereken mevzudur. futbol sevmeyen, takım tutmayan erkeklere nasıl biz şaşırmıyosak erkekler de bir kızın futbol hakkında konuşmasına hayret etmesin artık, yıl olmuş 2020. ne fanatik kız arkadaşlarım var.
hiç girmediğim ve girmeyi de planlamadığım bir toptur.
hayatımın hiçbir döneminde ilgilenmediğim bir spor dalı kendileri.
Ben severim izlerim futbol ama asla aşırı şekilde tartışmaya girmedim . Erkekler ile ufak sohbetler yaptım zaten çok iyi ve verimli bir konuşma olmuyor erkeklerde futbol asla sakın kalamıyorlar
ben izlemeyi de konuşmayı da çok seviyorum erkekler futbol muhabbeti açtığı zaman araya giriyorum hepsi şaşırıyor. bu durumu aşmalılar artık.
bende eşim ile sohbet ediyorum futbol konusun da sonuçta bir bayanın her konuda sohbet edebilmesi gerektiğini düşünüyorum en azında azda olsa bir bilgi sahibi olması gerekiyor fikrimce
ben futbolun 95lik kısmını falan anlıyorum. zaten fanatik bir fenerbahçeliyim. erkek arkadaşlarım her maç sonrası beni arar konuşuruz. hatta futbol konuştuğum ilk kızsın falan diyip şaşırıyorlar.
bizim evde kardeşlerim ve babam baya izler. o yüzden aşinalık çok oluyor. çoğu kuralı futbolcuyu tanırım. konuştuğum erkeklerle de futbol konuşunca mühendislik fakültesinde kız görmüş gibi sevinirler.
o futbol izlemeyi de seviyorum bu konu hakkında konuşmayı da. fenerbahçeyi tutuyorum özellikle kazandığı zaman çok seviniyorum hatta şöyle diyebilirim saat 19:07 gösteriyorsa sevinirim. bunu benim gibi fenerbahçelileri anlar. bu yüzden erkek arkadaşımı rahatlıkla konuşabilirim ama işin ilginci erkek arkadaşım futbolla ilgilenmiyor.