yalnızca kızlar üzerinden dönecek değil ya, intikam olsun diye açtım bu başlığı. sevgili erkekler şunu unutmayınız ki her erkeğe de şort yakışmıyor. çarpık çurpuk bacaklarınızla şort giydiğinizde göz zevkimiz bozuluyor valla. ama yine de bizenedir, kim ne giymek isterse onu giysindir.
Sevgilim şort giyecekse benden izin alması lazım. Öyle her yerde de giyemez, illa giymek istiyorsa benim yanımda giysin. Ben görsem yeter zaten kime giyiniyor ki yani. Ben kendime gavat dedirtmem(!)
Not: gözüm seyirdi yazarken.
Kıllı sexsi bacaklarını bizimle paylaşıp görmemiz şerefine nail olduğumuz için eli öpülesi insandır😛 Bi de tabi gömlek düğmelerini yarıya kadar açanlar var. Havai gömleğiyle.
Giyebilirler ne var ki bunda? Kadınlarda giyebilir erkeklerde. Yazın en rahat giysilerden biridir . Bacağı vücudu kaldırıyorsa giyilebilir. Giymeyen de giyene saygı duyması gerekir.
herkes ne istiyorsa onu yapsın.başka bir insana zararı olmadığı sürece beni ilgilendirmez.hayat mottom budur.keşke herkes benim gibi olsa.canım kendim.
herkes istedigini giysin kimse kimseye karısmasın bakın hayat ne kadar guzel olacak goreceksiniz
giysin isteyen istediği zaman şortu da başka şeyleri de. ne bileyim neden batar ki insana bu? sıcak havalarda hele pantolonla pişmek yerine çekin şortlarınızı beyler. kimsenin göz zevki için kendi konforunuzdan ve zevkinizden ödün vermenize hiç gerek yok