Kişinin vücut yapısına göre değişmektedir. Bazi erkekler var klasik hic yakismazken bazilarina klasik çok yakışır. Aynı şekilde spor gibim içinde geçerlidir.
Ben şu jandarma özel hakerektçıların giydiği kamuflaja bayılıyorum bana çok erkeksi geliyor bunun dışında takım elbise aşırı çok yakışıyor beylere sanırım meslek fetişim var klvjfkbkgb
Bu çok konu bence tartışmaya açık mı bilmiyorum. Şöyle ki yüz tipinden sakalından boyundan kilosuna kadar her şey değişir. spor da olur klasik de. Eğer çok şanslı ise bu kişi her ikisi birden yakışır. ama benim tercihim Tabii İkisi de olsun, Arada karışık giysin. ama yarı Spor, Ya da nasıl söylüyor modacılar spor şık giyim.
Ya ben bol paça pantolon falan sevmiyorum. Bi de sünepe sünepe ayakkabılar giyiyorlar giymesinler. Kasları masları yerinde değilse önünü ilikleyerek gömlekte giymesinler.
Klasik ve spor bence ikiside yakışıyor tamamen fiziğine bağlı vicuduna göre giyinsinde çokta bir önemi yok
Siyah pantolon aşığıyım. Cok dar sevmıyorum. Ve hakım yaka gönlekler. Bi erkeğe gömleği aşşırı yakıştırıyorum ya. Bende ilk izlenim önemli. Giyinişine özen göstermesi gerekiyor. Özensiz bi insan bamada özen gösteremez sanıyorum. Beyaz gömlek en favorim bu arada.