aramızı bozan o olmadı yine kendi kendimize bozmuş olduk ama sevgilimle olan olumsuz olayları arkadaşımla paylaştığım zamanları şöööyle bir düşünüyorum da yaptığı yorumlar çok hainceymiş. daha ilk aylarda sevgilimle aramı bozmaya yönelikmiş. o ilişkim bitmiş olabilir evet ama bu hiçbir şeyi değiştirmez. sevgilim ayrı problemdi, zamanında arkadaşım gördüğüm o kişi de ayrı bir problemmiş aslında
en yakın arkadaş değildir, hiç olmamıştır. ikincisi sevgilim en yakın arkadaşımı dinleyip, bana güvenmeyip arayı bozacaksa o ilişki yaş zaten.
en yakın arkadaşınızın dediğine güvenip bütün hayatınızı buna göre yaşarsanız eğer sadece bu konuda değil her türlü konuda hata yaparsınız başkalarının sizin hayatınıza karışmasına izin vermeyin iyi veya kötü doğru veya yanlış bu sizin hayatınızda sizi seçimlerinizi olmalı ilerde keşke kendi istediğimi yapsaydım dememek için şimdi insanların işini de kaçması izin vermeyin
eğer üçüncü kişinin ara bozuculuğuyla hemen bozulacak bir ilişkiniz varsa zaten başında o ilişkinin sağlam temelleri yok demektir. kaderde varmış deyip yoluna devam etmek lazım.
benimki yapsa muhtemelen olay çıkarırım. ama kızcağız daha konuşmuyor bile. keşke kanka olsalar diyorum ama arkadaşım hep mesafeli. başıma bu olay gelmedi ama gelse çok büyük mevzular çıkardı. hiç tahammül edemem. sınır çizgisidir. ne demek ara bozmak?
bütün hayatını ona anlatmak, sevgilinle yaşadığın bütün sorunları ve ondanda nasihat alman çok saçma değil mi aslında kendince planları varmış ve bizi ayırmaya çalışıyor muş nasıl ama fena fikir değil mi?
bunu yaşayanı çok gördüm ama şimdilik hiç yaşamadım çok şükür. güvensiz bir insanım malesef. bu yüzden hep temkinli yaklaştım. erkek arkadaşıma kız arkadaşlarımı, kız arkadaşlarıma erkek arkadaşımı anlatmam ben. tanıştırmadım bile. uzak olsunlar istiyorum. bir araya gelmesinler, karşılaşmasınlar istiyorum. o kadar güvensizim yani. hele arkadaşımın biri sürekli "*** napıyo, nasıl" falan diye soruyor ya ben ayar oluyorum. kendisi biraz yılışıktır. bir gün "sevgilinin boyu nasıl" dedi. ben de "uzun boylu, 185" dedim. "ayy çok severim, uzun" dedi. beni iyice şüpheye getirdi. erkek arkadaşıma güvensem kız arkadaşıma güvenmiyorum. böyle de problemim var işte
kız arkadaşlara karşı da kötü niyetli yaklaşmamak gerekir diye düşünüyorum çünkü erkekler mesela kendi aralarında anlatmazlar ama kızlar anlatırız mesela kız arkadaşım sevgilin çok yakışıklı dese ben çok mutlu olurum hiç kıskanmam da ama aynı şeyi benim için bi erkek söylese çok güzel dese erkekler bunu sorun eder. çünkü onların bakış açısı farklı oluyor. yine de birazcık akıllandıysam kız arkadaşlarımla tanıştırmam. sorunlarımı kız arkadaşlarıma da anlatmam. bazen farklı bir bakış açısı iyi oluyor ama gerek yok en iyisi özel kalması kesinlikle.
en iyi arkadaş değildir o bu arada çok net bir kural ilişkisinize 3. şahısları asla ve katta karıştırmayın