En son Bursa'ya gitmiştim sevgilimle buluşmak için. Çok güzel bir şehir uzak ilişki olunca şehir şehir geziyoruz.
en son gittiğim şehir i̇stanbuldu o da 3 sene falan önce gittim 4 sene bile olabilir emin değilim. bu erzurumdan bi çıkamıyorum maalesef inşallah üniversitede giderimde biraz allahım farklı şehirlerde varmış diyebilirim.
böyle sorunca bir beyin algılarım durmadı değil. erzurum'a gittim sanırım. ankara da olabilir... çok uzun süredir evdeyim.
daha birkaç gün önce i̇stanbulda idim 😢. erkek arkadaşım ile buluşmak için gitmiştim. pandemiden dolayı bizim ilişkimiz de maalesef uzaktan oldu. çok güzel vakit geçirdim ama. çok eğlendik beraber. bol bol gezdik. ah ya şuan evdeyim nasıl üzgünüm. aklıma i̇stanbul anıları geldi bir an 😢. i̇nşallah bir daha giderim en yakın zamanda.
en son 1 yıl önce tekirdağ'a gitmiştim. tekirdağ'a gitme sebebim de okul içindi. bir ay sonra samsuna gideceğim bir sıkıntı olmazsa.
en son i̇zmit'e gittim diye hatırlıyorum. zaten şu pandemi döneminde pek bir yere gitmek mümkün olmadı.
bu soru üzdü açıkçası. çünkü herhangi bir şehir dışı tatile gitmeyeli baya olmuş.
en son karadeniz’e gitmiştim.
gecen ay tekirdağ gittim. her yaz giderim yazlığımız orada. i̇stanbuldan kaçamak yapmak için ideal bir şehir bence
balıkesir sanırım,aile yanına gitmiştim. ama tam emin olamadım baya uzun zaman geçmiş bir yere gidip döneli. bursa da olabilir,günü birlik tarihi bir gezi ayarlamıştık covid öncesi. ya bursa ya balıkesir ama hangisi çok emin değilim.