david thewlis’in naked filminde canlandırdığı johnny karakteri. neden mi seviyorum, şu sebepten; "nasıl ki dinozorların nesli tükendiyse aynısı bizim de başımıza gelecek. hiçbir önemimiz yok. sadece bir fikirden ibaretiz."
unorthodox dizisinin esther karakteri seviyorum seni. gerçek bir hayat hikayesini konu alıyor, ders niteliğindedir. izlemeyen varsa netflix kapanmadan izlesin. kendisine yeni bir hayat kurmak isteyen esther'in hikayesi çok mu çok güzel. izlerken de evet ya Shira Haas'dan başkası bu role gitmezdi dedim.
into the wild filminden emile. çantamı sırtlayıp kaçmak istiyorum. otobüsü görmeye giden insanlar kayboluyor diye kaldırdılar onu da. dünya gözüyle göremedik.
yabancılardan söylemek isterdim ama yasak elma-şahika daha ağır bastı.... yılanlık bi insana bu kadar mı yakışır? oluyomuş işte....
Good girls dizisindeki beth boland karakteri. Nedenini pek bilemesem de, sanki o karakterle aynı yolların sınırlarında sendeliyormuşuz gibi hissederim diziyi izlerken.
killing eve'de oynayan villanelle karakteriyle aşk yaşıyorum. kadın rüyalarıma bile giriyor. yine onu andıran bir karakter de it's okay not to be okay dizisindeki ko moon young adlı baş karakter hatun. iki baş karakter de psikopat tipler. biri ruslar için çalışan seri katil bir ajan, diğeri ise duygusuz, manyak bir çocuk kitabı yazarı.
anime karakterleri :) hepsine sıra sıra aşık oluyorum. i̇nsan içinden keşke gerçek olsalar diyor. hayır gerçek insan olsa ulaşabileceğin birisi değil ki. olmayan bir varlık. gene de bu onlarda hoşlanabileceğim gerçeğini değiştirmez :)
friends joey tribbiani. hiç kaybetmediği çocuk ruhu, saf aşkı, sadık dostluğu ve duygusallığıyla harika bir karakter.