sinir bozucudur. kendisiyle ayrı egosuyla ayrı uğraştırır, en son tanımamazlıktan gelinir zaten
uzaktan tanıdığım biriyse yanına yaklaşmayacağım erkektir, uğraşamam egoyla. tanıdığım, muhabbetim olan birisiyse eğer sınırı çizerim, küçük küçük haddini bildiririm ego patlaması anlarına denk gelirsem.
ben bu tiplerin zamanında fazlasıyla ezildiğini, ezile ezile de kendilerini egolarının arkasına gizlediğini düşünüyorum.
İticidir. Egonun kaynağı cehalet olduğundan, farkında olmasa da cahildir. konuşmasını dinlerken "yarattığı küçük dağları da alıp kalksa gitse keşke" diye düşündürtür.
Tadında olduğu zaman çekici gelebilecek bir özellik bence. Kendine güvenen bir insan her şekilde çekici gelir bana. Ama tabi ki baya egoistlik yapıyor, diğer insanları aşağıda görüyorsa soğutan bir davranıştır.
Uzak durulası kendini beğenmiş erkek,gönül almayı bırak burnu yere düşse almayı bilmezler
Çok itici olurlar. Genellikle o ego boştur altı dolu değildir. Kendini bilen ve kaliteli insan boş ego yapmaz diye düşünüyorum
Türk erkeği sadece erkek olduğu için bile özgüven tavan boyuttadır. Çünkü o hep ağam, paşam sıfatlarıyla yetiştirildi çok önemli varlığı hep bunu hissederek büyütüldü nasıl egosu yüksek olmasın sonuçta o bir erkek.