sahanda yumurta diyemerek sosyal medyayı meşgul eden, dalga konusu olan youtuber. şimdi de photoshopsuz bikinili fotoğraflarıyla oha dedirtti. her şeyi geçtim shopla el parmaklarını uzatmanın mantığını biri bana açıklasın. güzel de kadın ne gerek var.
kadınlar artık bedenleriyle barışık olsun ve photoshopla mükemmelliği aramasınlar, mükemmel olmak zorunda değiliz, olamayız
bulimia nervoza hastalığına yakalandığını açıkladı o fotoğraflardan sonra. ilk kez duyuyorum neymiş diye araştırayım dedim. normalde yiyebileceğinden daha fazla yemekmiş. modern çağ bunu da bir hastalık haline getirmiş. boğazına hakim olamamak bildiğin, hepimiz yaşıyoruz bunu. zengin ve ünlüsü yaşayınca hastalık oluyor ya ilginç, iyileşmeye falan çalışıyolar bir de komik
bu kadar olay varken sosyal medyada bunun gündeme gelmesi, insanların şaşkınlıklarını buna harcamasına ne desem az. bizene yani, isterse yüz kilo olsun. yuvarlana yuvarlana yürüsün, shopla kendini adriana lima yapsın ama bizene. daha önemli konular var, yok mu?
olaylar kraliçesi. başlangıçta makyaj youtuberı olarak başlayıp daha sonra sadece pahalı markaları göstermeye başladığı için eleştirilen, sonra bu konuya alışılsa da aldığı kiloları photoshopla gizlediği için eleştirilen, evde çektiği cesur pozlarıyla da bol bol konuşulmayı başaran youtuber. kilolarla savaştığı dönemde de klozetin başında ağlarken çektiği video baya sansasyon yaratmıştı, videoda Bulimia nervoza hastası olduğundan bahsediyordu.
hafta sonu magazin programında youtube'daki kıyafet odası videosunu gördüm. daha öncesinde izlemiştim videoyu. artık magazin haberlerinde de yer almaya devam ediyor kendisi geçtiğimiz yazdan beri görmeye alıştık zaten
Sevdiğim bir sahistir kendisi. Bulumia olduğu zaman da haksız yere çok eleştiriye ve hakarete maruz kaldı. Ayrıca sahanda yumurtayı ben de bilmiyordum, o an unutmuş da olabilir. Kendiniz açık arayıp hemen tetiklenip büyütüyorsunuz. Kız da ekmeğini yiyor ooh afiyet olsun.
Eskiden YouTube kanalını seyrederdim ama şu an ağır influencer olduğu için ona daha fazla kazandırmak istemiyorum. not: Sevgilisiyle yakışıyorlar.
Kendisinin birkaç videosunu izledim. Bence kendi halinde birisi , onu abartanlar var ama kız ekmeğinin peşinde ha birde evet görgüsüz bence kesinlikle.