duşa cep telefonuyla girip şarkı açmak ve bağırarak o şarkıya eşlik etmek. hayattan böyle şeylerle de zevk almaya bakın.
deşarj olmak için birebir yöntem. yalnız dikkat banyodan alt üst komşulara çok ses gidiyor, rezil de eder.
tek başına yapılacak mükemmel bir aktivite. bir de yankı yapar, sesin güzelmiş zannedersin. 10 dk.lık duş 1 saati bulur.
en sevdiğim aktivitelerden biridir. sırf iki üç şarkı daha fazla söyleyeyim diye duşu uzattığım, tekrar tekrar sabunlandığım olur. duşun rahatlatıcı etkisiyle şarkı söylemenin hazzı da birleştiğinde günlük minik bir terapi olur.
Duş alırken ,bulaşık yıkarken, temizlik yaparken, ders çalışırken neredeyse hayatımın her alanında şarkı söylerim. Evdekiler illallah ettiler ama olsun müzik benim için hayatın vazgecilmez bir parçası.
Bekarlık dönemlerimde ev temizliği yaptığım da duşdayken ve bulaşık yıkadığım da mutfaktayken şarkı söylüyordum otomatik olarak ve benim sesimin volümü biraz yüksektir bana normal gelen ses tonun etrafa çok rahatsızlık verici ve yüksek sesle geldiği için annem sürekli dalga geçerdi zaten çabuk sinirlenen bir annem vardı genellikle başladı gene gibilerinden rencide edici laflar kullanırdı çok üzülürdüm çok moralim bozulurdu kısık sesle söylemeye çalışırdım şarkıyı ama bana normal gelen ses tonun etrafa çok gürültülü ve yüksek sesle söylüyormuşum gibi gelirdi bu konuda bir şey yapamıyorum elimden bir şey gelmiyordu neyseki şimdi evliyim de kendi evimde iş yaparken o duşta iken rahat rahat Kendi evimde söyleyebiliyorum hiç değilse
eski usul duşakabinsiz bir banyoda o telefonlarınız sırılsıklam oldugunda görürsünüz hayattan zevk almayı😄
telefona falan gerek yok .duş boyunca güzel sandığım sesimle bağırarak şarkı söylemek aşırı güzel bir aktivite.