dövme yaptıracaksan bir anlamı olmalı kuralından çıkıp bir anlam aramak yerine özgürce makul seviyede yaptırılabilir bence. tercih edenler için. ben minik ve renkli dövmelerden yaptırmak istiyorum bu aralar
elinin ayarına güvenebileceğim bir yer bulsam, uygun da olsa bu yaz yaptırsam artık diyorum. bir hevesle yaptırıp pişman olan arkadaşlarımın şikayetlerini dinleyince, sildirme işleminin çok daha acılı olduğunu duyunca vazgeçiyorum.
az önce gördüğüm -dövmesini sildirmek istedi vücudu çürüdü- haberinden sonra hevesim kalmadı. ya ben de bıkar ve sildirmek istersem. düşünüp de yaptırmak gerekiyor.
evlilik gibidir,yaptırmadan önce çok iyi düşünülmesi gerekir malum sildirme süreci boşanma gibi uzun ve acılıdır
Nedense hep pisman olunandir keza onu giysi degistirir gibi cikarip atamazsiniz cope artik sizin bir parcaniz organiniz gibidir mutlaka iyi dusunulmelidir ama dusunulse bile hep pismanliktir
işsiz kalmaktan korktuğum için ya memur olursam diye bir kafayla yıllardır yaptırmadım. 2 senedir işsizim ve belli ki memur olamayacağım. karar verildiği an yaptırılmalıdır diye düşünüyorum, uzadıkça uzuyor yoksa o karar aşaması.
yaptırmadan önce iyice emin olunması gerek. gerçekten mezara götüreceğimiz bir şey.
çok garip bi his yaa acı ama mutluluk :DDD bu arada memur olsanız bile kıyafetten görünmeyecek şekilde olduğunda sorun olmuyor aklınıza takılıyorsa takmayın yaptırın gitsin :D yada çok garanticiyseniz atanmayı bekleyin
Yok ben sıkılırım hem zaten nereye yaptiririm babam görürse papaz oluruz düşüncelerinin sımsıkı zihnine kazındığı sahtesini mı yaptırsam sil çıkar kafam rahat olur diye aklıma girmesi muhtemel amaçsız anlamsız sayılabilecek durum güncellemesidir.
Lüks araçlara nasıl çizim yapıldığında parça değiştirildiğini yada boya yapıldığında değeri düşüyorsa insan vücudunda çok değerlidir ve dövme bence o asaleti bozuyor tabiki kişilere özeldir yani ama ben geçici taraftarıyım kalıcıdan sıkılırım diye düşünüyorum..