aynen şunu yazmış; "o kadar iri ve uzun kızı nasıl sığdırdın varile. beton dökmek ne ya" hangi kafayı yaşıyor bu insanlar anlamıyorum. sanki yapılan doğru da yöntem yanlışmış gibi, yöntemi garipsiyor resmen.
ne dediğini, lafının nereye gideceğini bilmeyen insanlar aleminden kendisi. ciddiye alınmaması gerektiğini biliyoruz ama söz konusu bir insanın öldürülmesi olunca yapamıyoruz. çok hazin cidden.
demet akalın ne zaman akıllı, mantıklı bir laf etti ki şimdi etsindi. laf olsun torba dolsun işte.
görmezden gelmeliydik, gündeme taşımamalıydık. görmezden gelmek en büyük dersti kendisine.
Nefret ediyorum saçma sapan insanların ünlü olmasından.. Ünlü dediğin akıllı mantıklı ülkesini temsil eden saygın insanlardan olur bence kadın daha Türkçe konuşamıyor pop kraliçesi ilan ediliyor.. Aşırı gereksiz birisi yaa o tweet beni acayip irrite etmişti.. Entry sahibinin de dediği gibi sanki yanlış olan tek şey yöntemmiș gibi bir şey yazmış.. Her düşünceni tweet lemek zorunda değilsin ya!
Cidden bu kadar mı mantıksiz bir cümle olur? Acaba ne amaçla yazılmış? Düşüncesizce öyle akıl kullanmadan gelişigüzel mi kurulan bir cümle. Çünkü onu bizim için çok çok hassas bir konu. Biraz daha dikkatli olmak lazım bu konuda dilimize
i̇nsanlar bazen düşünmeden çok garip şeyler yazabiliyor gerçekten. allah kimseye böyle bir acı yaşatmasın.
belki doğru bir şeyi savunuyor ama üslubu çok yanlış. kullandığı kelimeler çok çirkin. kız ufak tefek olsa o varile girmeyi hak ediyor mu gibi bir anlam çıkıyor. öyle ifade etmesi çok yanlış anlaşılıyor. doğru üslup yanlış sözü bile doğru gösterir, yanlış üslup doğru sözün celladidir.
bence burada demet akalına gereksiz tepki gösterildi. i̇nsanlar ilk şokla asıl olaydan kopup bir ayrıntıya odaklanabiliyor. i̇nsan psikolojisiyle ilgili bişey bu. hepimiz böyle tepki verebiliriz bu kötülükten değil şokla zihin tepkisi. cinayeti işlerken akıl almaz şekikde özel bir uğraş verdiğini vurgulamış kadın. sapıklığın kaçıncı seviyesi manasında demiş bunları. mesela bazı dolandırıcılık yöntemlerine şaşıp kalıyoruz nasıl düşündü kurdu bu kadarını diye. demet akalın'ınki de aynı hesap. demet akalın'ın müptelası değilim ama çok saçma suçlama yapıldı kadına.