bunu yalnızca kızlara mal etmeyelim lütfen. erkek arkadaşlarımla da dedikodunun dibine vuruyoruz
stres atmanın, vakit geçirmenin en kaliteli yöntemlerinden biridir. anneyle dedikodu yapmak diye de bir şey var çok keyifli oluyor.
merak etmenin bir sonucu. tanıdığımız, artık konuşmadığımız- konuşamadığımız insanların hayatını merak ederiz, kendimizle kıyaslarız. ortak bir arkadaş da varsa ne oldu ne bitti konuşulur.
Dedikodu yapmak zihni dinç tutuyor diye bir haber izledim geçenlerde bilimsel olarak kanıtlanmış filan ahahah ya zaten dedikodu sevmeyen bir kişi var mıdır ki ?
sadece bizim ülkemizdeki insanların değil ya da sadece kadınların değil her kesimin çekirdekten sonraki en büyük bağımlılık yapan şeyidir dedikodu yapmak. terapiye falan gidenler için en büyük tavsiyem tabi ki bir kaç orta yaşlı yaşlı teyzenin bulunduğu yerlere gidip onlarla doyasıya dedikodu yapmaktır. baksın bakalım o zaman hiçbir derdi tasası sıkıntısı iç sıkılması daralması kalıyor mu kalmıyor mu? bedava olan ve insana en iyi gelen rahatlama yöntemlerinin baş tacıdır dedikodu.
bilgi alışverişi diyelim biz buna:) çünkü öğrendiğimiz bir bilgiyi arkadaşlarımıza aktarmış oluyoruz. şaka bir yana keyifli ama bir o kadar da girdap olan durum. yaptıkça bitmiyor. ve işin en sonunda amaaaan bize ne canım diye bir cümleyle kapanış yapılıyor saatler sonra.
hadi buraya tanıdığınız kişinin yüzüne söylemek ama söyleyemediğiniz şeyleri yazalım :d
başlıyorum.

seeen b....y benim haayatımda gördüğüm en karaktersiz en haysiyetsiz insansın allah senin belanı versin inşallah.

ben sizin her kötü olayınızda yanınızda olmama ragmen siz beni neden hic sevip saymadiniz. ben sizin arkanızdan tek kotu laf etmedigim halde beni neden hep ayrı tuttunuz size diyorum camlica kankileri. bıktım sizin bu iki yüzlülüğünüzden. sadece isiniz dustugunde yazmanizdan.