bu saatten sonra şu kadının konserlerine giden, para veren olursa yuhh derim. tepki gösterilince de 'yine kadına tepki gösteriliyor' diye gelen saçma yorumlara da itibar etmeyiniz. hiç mi ama hiç alÂkası yok. bunu bir erkek paylaşmış olsaydı da şu zamanda hak ettiği ayarı yerdi.
belediyeler twitter'ı hangi ara böyle aktif kullanmaya başladılar diye düşündüm bugün sebepsizce. ilk nerede patladı mesela.
datça belediyesi'nin hepimizin yerine, ünlü bireye ağzının payını verdiği tepkidir. tweetine sağlık. gereken yapılmıştır. (nick komiklikleri)
Güzelim Datça ya akın akın insan çekmek istediği için ben de sinir oldum. Zaten az yer kaldı bozulmamış datçayı da rahat bırakın yani.
demey akalın tepkilerin hepsini hakediyo. keşke insanlar ünlü olmalarının onlara her konuda fikir beyan etme hakkı tanıdığını sanmasalar
demet yarın programda bunu da açıklar ona da konu lazım çünkü alişanla ne konusacakki allasen adam meme görünce sevıncten zıplayan bır asalak demet bu programı yarıda bırakıp evde müge anlı storysı atmaya devam etmeli baydı artık popçuysa poçu napalım gıtsın pop yapsın gündem olmak için her gün bi olay sahte shte kavgalar küsüp barışmalar valla gereksiz bı kişi