merak edersin şimdi nerde napıyo nasıl diye. o an mümkün olduğunca bir şeyler yapmalı düşünmemek için, bir şeylere konsantre olmalı
çok özlediğimde arayamam ama yazarım. yazmadan duramam hemen de yazamam. önce yazsam mı yazmasam mı, ya soğuk cevap verirse diye düşünür dururum. genel olarak en son aldığım karar amaan ne kaybedeceksin olur. soğuk cevap veriyosa bilin ki sevgilisi vardır, ya da artık sizi hatırlamıyodur bile. özlediğim birinin en azından iyi olduğunu öğrenme ihtiyacım doğar.
çok özlediğim kim varsa ararım hemen yarının neler getireceği belli değilken vakit kaybedemem
malesef böyle bir durumun içindeyim. arasam açar konuşur benimle. sorun onun sesini duymak ne kadar iyi gelicek bana ? artık anlık mutluluklardansa kısa zaman üzülüp mutlu olmayı seçiyorum.
karşı taraf size zarar verecek birşey yapmadıysa arayın bence. bem arardim. sırf bir inat uğruna aramamazlik yapmamalıyız. belki o insan yarın hayatta olmucak. tabi bir de o insan size değer veriyor mu o önemli. aileden biriyse arayın. ama yok değilse ve sizi hiç olarak görüyorsa o zaman secim sizin. ;)
çok özlediğimi kırgınlıkları bir kenara bırakıp ararım. ha birisi çok özlüyorum seni ama iş güç derse de hadi oradan derim. o kadar özlediysen arardın diyip onu başka insanlara devrederim.
canımı yakan bir durum ama aynı zamanda alışmam gereken bir durum. çok sevdiğin uğruna herşeyi yapabileceğin insanı arayamayacak kadar uzaklaşmak herşeyden daha acı. özlüyorum sesini bile.
arayın derim. bu dünya çok kısa. bebekler bile hayata veda edebiliyor. en fazla kalbimiz kırılır. gurur yapmak için özlediğin sesi duymamayı tercih etmek yanlış geliyor bana.
Artık aramam . Beni öyle kırdı ki, bizden olmadığını dedi ki ,ben de vazgeçtim uğruna. Çabaladığıma hiç değmedi. Hakedecek olana değer verin.