bunun bir de bakmak istememene rağmen gözlerinin kayması olayı var, bir anda karşılıklı bakışmaya döner böylece. karşılıklı bakışmaya döndükçe de daha çok bakarsın bir o kadar da bakmak istemezsin. hehe ne diyorsun sen diyeceksiniz ama bunu bir ben yaşamış olamam.
Gerçek flörtöz kızların işi ben birine bakınca ya evliyse ya sevgilisi varsa diye korkudan geri önüme dönüyorum
başına gelmeyen yoktur. ama yanında biri varken ve onunla konuşuyorken göz kontağını onunla sağlamak yanındakine ayıp gibi. Sonuçta çıkmışsın dışarı buluşmuşsun. görüşmek istemişsin. yani onu bırakıp da başka biriyle iletişim kurmak biraz utanç verici olabilir. ama bakışlarına karşılık vermek de istersin. tabii eğer beğendiysen. bir yandan bekler senin gözlerini yine. içeceğine de konsantre olamazsın. genelde öylece de kalır. bir sonuca varmaz.
Annemle tatlı yemeye gitmiştik söz vermiştim ve ısmarladım da bekarlık dönemlerimde hemen arka masada oturan çok yakışıklı bir çocuk vardı bir bakışlarıyla kesti beni çok heyecanlanmama neden olmuştu çok güzel günlerdi tam çıkarken hesabı istediğimi görmüş ve bir panik yapmış alelacele telefon numarasını bir kağıda yazmış biz giderken elime sıkıştırmıştı hiç unutmuyorum değişik günlerdi gençlik güzel şeydi bir süre flört ettik ama anlaşamadık ayrıldık ama onu tanıdığım için çok mutluyum kaliteli bir çocuktu umarım oda mutludur
Bi kere basima geldi mal mal bakmaktan baska bir sey yapmadik. Yok ben beceremiyorum bu isleri :)
Ben sadık bir kimseyim galiba hiç yapmıyorum öyle şeyler ne bakacam elalemin adamına ya işim olmaz 😊 bakana da ters bir bakış atıyorum feleğini şaşırıyor sen kimsin hadsiz de benim gözüme bakıyorsun der gibi. Korkuyorlar daha sonra bakmaya cesaret edemiyorlar. Ara ara da kontrol ederim ikinciyi denesin hele 😊 lütfen yine eksi vermeyin biraz benden yazıyorum size farklı gelebilir.
hiç işim olmaz. önüme bakarım, yemeğimi yer, içeceğimi içer, arkadaşlarım varsa muhabbetimi eder kalkar giderim.

o kadar bıktım yani erkeklerden.