her defasında geç kalmasından bıktığım için ben de geç giderek kendimce önlemimi aldığım ve haddini bildirdiğim arkadaşım olur kendisi. sevmesem çekilir dert değil. henüz bekar ama bir gün illa ki sevgilisi olacak, o arkadaşa sabırlar diliyorum.
geçerli mazereti varsa alttan alırım, sürekli geç kalan kişiyle de tekrar tekrar görüşme planı yapmak gelmez içimden.
Ben istemeden her yere geç kalırım, arkadaşlarım da çözüm olarak bana buluşmayı 1 saat ya da yarım saat erken söylemeye başladılar.
Bir kere iki kere geç kalırsın anlarım. Ama bir insan her zaman geç kalırsa bunu saygısızlık olarak görürüm ben
bir işi çıkmıştır buluşmaya geç gelecektir bunlar olabilecek şeyler ama bu sürekli oluyorsa ve asla geç kalacağını haber vermiyorsa, sürekli 5 dakika 10 dakikaya oradayım deyip yarım saat bekletiyorsa sorumsuzdur ve beklettiği taraf kesinlikle umurunda değildir.
Ayy bu ben arkadaşlar :(
Ne yazıkki çok geç hazırlanan bir insanım yani geceden bile giyecekleri mi hazırlasam asla karar veremiyorum ne giyeceğim ve makyajım aşırı uzun sürüyor aşırı derecede yavaş bir insanım yani açık konuşayımahahahahah
geçerli bir mazeret yoksa ve sürekli yapılıyorsa çok saygısızlık. ben hazırlığımı ona göre yapmışım, ona göre çıkmış, ona göre hazırlanmışım, kalkmışım, yatmışım. senin beni bekletmeye hakkın yok. planını ona göre yapmalı. bana saygı duymalı. kimse kimseyi beklemek zorunda değil. aynı hareketi çok fazla tekrarlarsa benden de aynı muameleyi görecektir zaten.
ben hiç yapmam ama yaparsam da bu küçük bir ihtimaldir. gidene kadar karşımdaki insanı düşünürüm beni çok bekler ayıp olur diye ama birçok insan bu hassasiyette değil maalesef.