karısına şiddet uyguladı, tek taş yüzüğünü satıp çocuğuyla sokağa attı şeklinde haberlerle bugün gündeme gelmiş oyuncu. eşi de kendisi de haberleri yalanladı yine de inanmayanlar çoğunlukta.
bülent emrah parlak herkesçe bilindiği gibi muhaliftir. toplumsal, siyasi meselelerde kabuğuna çekilen magazin sanatçılarından değil sesini çıkaranlardandır. eşinin, avukatının -o iş öyle değil- açıklamasına rağmen bu olayın inatla, parlak'ın aleyhine devam ediyor- ettiriliyor olmasının altında ben tamamen muhalif kişiliğinden kaynaklandığını düşünüyorum. çünkü paylaşımlar tam da bunu gözeterek karalama kampanyası yaratma niyetinde paylaşımlardı. şayet gerçekliği olsaydı ama adam muhalif diye aklayacak değildik.
yazık ya adamın bir çocuğu var. aslı astarı olsa haberin tamam haddini bildirelim ama suçsuz birinin böyle yalan haberle patlaması o kişyi üzer, gururunu incitebilir. boşanıyor olsalar bile eşini de üzer bence.
insan yine de çelişkide kalıyor. o raddeye geldik çünkü. eşinin açıklamasına bile korktu mu ya da alttan mı alıyor kuşkusuyla yaklaştım ben. bu benim suçum değil, öyle bir çağda yaşıyoruz.
babamın oğlu değil fakat ihtimal vermediğim mevzu. eşi de avukatlar da açıklama yaptıklarına göre... parası olan, ünlü olan hiçbir kadın yaşadığı şiddetti saklamaya çalışmaz nitekim. genelde çaresiz, gidecek yeri olmayan kadınların yaptığıdır bu maalesef ki.
özel hayatını bilmemekle birlikte, gerçek bir sanatçı olduğunu düşündüğüm kişidir. çünkü gerçek bir sanatçı ülkesindeki toplumsal olaylara sessiz kalmaz. kendini siyasal olaylara tepkisini göstererek, benim takdirimi kazanmıştır.
hakkındaki haberlerin de muhalif olduğu için çıktığını düşünüyorum yani sadece sindirme, susturma amaçlı, olmaz değil türkiye'de yaşıyoruz :/
kızı lisa parlak'ı çok sevdiği her halinden belli olan, çok güzel hareketler bunlar'dan tanıdığım ünlü. lisa'nın ağlamam geçmiyor dediği videosu aşırı tatlı.
bkm mutfak çok güzel hareketler bunlar 1 ekibinin hem oyuncu hem skeç yazarıydı. özellikle tabutçu recep tiplemesiyle tanınır. ankara'nın dikmeni gibi televizyon dizilerinde de oynadı. muhalif yorumları, eleştirileri ile sık sık gündeme geliyor.
çok güzel hareketler bunlar döneminde burcu ile çok güzel aşk yaşıyorlardı. sonra evlendiler. her ünlü gibi sarışın çocukları oldu :d ama geçen sene ayrıldılar ihanet iddiası ile. daha önce severdim ama bu iddia nedeniyle gözümden düştü tabii ki.