eski oyuncu şimdilerde yönetmen caner özyurtlu'nun instagram üzerinden yaptığı canlı yayın. hem ünlüleri hem az gelirli ünlüleri hem de öğrencisidir çalışanıdır artık kim yayına katılmak isterse belirledikleri konu başlıklarına göre ilginç anıların anlatıldığı eğlenceli yayın
karantina döneminde çılgınlar gibi izlediğim instagram yayınları. hala devam ediyor, çok keyifli. en son zengin bir ablanın zengin kocasıyla, aşırı lüks bir mekana gitme hikayesi vardı ki ibretlikdi. tiksinerek izlemiştim o yayını. fakirliğimiz de bu kadar yüzümüze vurulmaz ki canım, öğrenci milletiyiz.
caner özyurtlu ve ailesinin saçma, mantıksız bir o kadar da gerçek anılarına bayılıyorum. al bu anıları komedi dizisi çek. caner herkesi de kendi gibi zannetmiş ve böyle bir yayın yapmaya başlamış ama en orijinal yaşanmışlıklar yine ailesinden ve kendisinden çıkıyor. yayına katılan çoğu insanın olayları sıradan ve rutin oluyor.
mfö grubunun yaşın 19 şarkısında geçen çok hak verdiğim bir söz dizesi. i̇nsan kuş misali diyorlar ya, aynen de öyle. :(
caner özyurtluyu severim ama canlı yayından haberim olmamıştı izlemek isterim. hangi gün bu dediğiniz canlı yayını yapıyor acaba bilen var mı?