hayatında sarılmak istediğin ama sarılamayacağın birinin olmasıyla türeyen ihtiyaç. allah kahretsindir, iğne batırır gibi batar içine.
paulo coelho'dan buraya çok sevdiğim bir alıntıyı bırakmak istedim..
"Şu an sarılmaya ihtiyacım var dedim, ona. insanlık kadar eski olan bu hareket, iki vücudun kavuşmasından çok daha fazlasını ifade eder. sarılmanın anlamı şudur; senden bir tehlike sezmiyorum, yanında olmaktan korkmuyorum, rahatlayabilir, kendimi yuvamda hissedebilirim, beni koruyan ve anlayan birisi var. bizde birine her isteyerek sarıldığımızda ömrümüzün bir gün uzadığına inanılır. lütfen şimdi sarıl bana."
hayatınızda hep sarılmak istediğiniz biri olsun :)
zor zamanların biricik kurtarıcısı. geriye o anlarda sarılabilecek birini, sarılmak istediğimiz kişiyi yanıbaşımızda bulmak.
Sarılma ihtiyacı böyle bir iç çekiş böyle duymak istediğin en güzel koku gibi bişeye duyduğun özlem belki
Eşim yüzünden ağlarken , eşime sarılıp ağlamak istedim. Benim için çaresizlik tam olarak buydu.
sevdiği birine sarıldıktan sonra insan pamuk gibi oluyor vallahi. bunu da bildiği için insan zor zamanlarda biri ona sıkı sıkı sarılsın istiyor. geçici bir çözüm ama çok iyi geliyor. sarılınca sanki bir fanusa girip bütün kötülüklerden korunacakmışsınız hissi geliyor insana.
Özellikle geceleri gelen his. Bu yalnızlıkla ancak yastığa çarşafa sarılıyor insan
çok güzel bir his ve sonunda sarılmak varsa ister aylar sonra ister yıllar sonra hep o istek kalıyor içinde ve o istekten bile çok mutlu oluyorsun
hasta oldugumda hep birilerine sarılmak istiyorum. karnım agrıdında midem bulandıgında bana sarılsalar sanki her sey daha kolay olacakmıs gibi. kalbim kırılınca da sarılsınlar istiyorum. özellikle geceleri.. bazı geceler mutsuzluktan titriyorum bile ve sarılmak istiyorum sadece birine. böyle yazınca cok duygusal oldu biraz da dalga gecilebilir. ama böyleyim ciddi bir problem yasıyorum bu konuda.
her zaman yanımda birileri olmayacak, hatta cogu zaman da yanımda maalesef kimse olmuyor. olan kisi de abartıyosun diyip nazını cekmiyor. aslında bu abartmak degil bir nevi hastalık maalesef dostlarım.
neyse burdan hepinize kucak dolusu sarılıyorum canımsınız ballarım benim