benim tarzım ve yakıştırdığım spor kıyafetler ama özel günlerde mesela elbise topuklu giydiğimde de hoşuma gidiyo
kışın pek bir seçenek yok ama yazın midi etekler, salaş tulumlar çok güzel oluyor
kendisine en çok yakıştırdığı tarzdır. evet bazen neden böyle giyiniyor dediğim tarzları görüyorum, ama o an o kişiyi başka bir tarza da oturtamıyorum. hayal gücü eksikliği de olabilir sebebi. tarz açısından onun için en iyisi oymuş ve bunu bulmuş gibi geliyor, beğenmesem bile.
Bence bir kıza en çok yakışan tarz spor ayakkabı, spor kıyafetler ve kısa saçtır diye düşünüyorum.
Bir kıza en çok yakışan tarz aynaya baktıgında kendine yakıştırdığı ve mutlu oldugu mutlu hissettiği tarzdir.

Valla bir kıza ben renkli ve çiçekli şeyleri aşırı yakıştırıyorum onun dışında sürekli siyah mat giyinen kızları da çekici buluyorum
Tek bir cevabı olmayan şeydir. Bir kıza en çok yakışan tarz içinde kendini rahat hissettiği tarzdır. Kendini ifade edebildiği, karakterini yansıttığını düşündüğü tarzdır. Bir tarzın size yakışmadığını düşünüyor olabilirsiniz, başkasında mükemmel durabilir. “Vibe” meselesi. Ayrıca günümüzde tektipleşme mevcut. Ünlü bir manken ya da sosyal medya ünlüsü ne giyerse onu giymek, saçını ne renk yapsa koşa koşa gidip o renk yapmak...Bu bana uyuyor mu uymuyor mu diye bakmadan. Dünyanın en güzel tarzı sizin kendinizi güzel bulduğunuz tarzdır. Herkesin şahsına münhasır bir havası olabileceğini kabul etmeyen insanlar tarafından çirkin, zevksiz, demode olarak adlandırılabilirsiniz orası ayrı. Onlara güzel bakış diliyorum.
Herkese göre farklılık göstermesiyle birlikte en yakisanin en rahat olduğuna hep inanırım kendim içinz tüm gün rahat olmadığım şeylerin içinde güzel gorunsem neeee güzel görünmeden neeee? Bunun cevabı benim için tabii ki spor şıklık olur. Spor ayakkabısız tek bir gün bile dusunemeyen ben
İçinde kendini güzel hissettirendir en çok yakışan tarz. Herkese göre değişir bu durum. Önemli olan sizin sevmenizdir. Ben klasik giyinmeyi çok seviyorum mesela. İçinde kendimi çok mutlu hissediyorum. Ceket pantolon, ağır ipek eşarplar... Spora bir türlü ısınamıyorum nedense. Benim tarzım kendimi o şekilde mutlu hissettiğim için klasik.