düşünceli oluşu. bu öyle önemli bir konu, önemli bir an olmasına da gerek yok. öyle ki düşünceli olmak hayatının rutin akışına bile yansımış olmalı. bir karakter veya huy meselesi bu herhalde.
başkaları hakkında düşünceleri. ben dikkat ederim buna örneğin. benimle iyi, güzel evet ama peki hayatında olan-olmayan başkaları hakkında, olaylar hakkında düşünceleri nelerdir? bunlar da önemli.
Fiziksel özelliklerinin yanı sıra bir erkeği çekici yapan en önemli özellik nezaketedir. Bir kadına verdiği değer başta annesi olmak üzere, düşünceli hareketleri, hiç beklenmedik zamanlarda ufak ayrıntıları hatırlaması en çekici şeyler bence
Uzun boy esmer ten hafif kas beyaz diş çekik göz ince bel- şaka şaka anlayışlı olması ve değer vermeyi, sevmeyi bilmesi sonra bir itibarının olması vee zekası evet bunlar :)
Bana kıyamıyor oluşu ne olursa olsun dayanamadığı tek insan ben olayım başkalarına esip gürlerken bana sakin olsun yeter
Kişisel bakım, temizlik, üslup, oturma kalkma, nezaket, incelik, dinleyebilmesi, anlayabilmesi,sohbet edebilmesi, dünya görüşü olan, hedefleri olan, güven vermesi... Bulması zor ama var biyerde eminim:)
Kesinlikle zekası ve karakteri.... Dış görünüşünden ziyade bir erkek hem zeki hem de karakterliyse tadından yenmez.