instagramda yaptığı canlı yayında, orhan aydın'ın Nazım hikmet'in milli mücadeleyi anlatan şiiriyle dalga geçtiği sebebiyle birkaç gündür linç yiyen oyuncu, şarkıcı. olayın henüz sıcak olduğu dakikalarda daha çok lince maruz kalsa da yavaş yavaş destek paylaşımları da gelmeye başladı.
en son kelebekler filminde oynamıştı. oyunculuğu gibi müziğini de sevdiğim biri fakat müzik konusunda eskisi kadar bir albenisi yok sanırım.
masumda oynarken saçlı haline şaşırdığım oyuncu müzisyen insta canlı yayıncısı. her yaptığı işte başarılı bence.
yıllar önce binbir gece dizisinde ilk defa gördüğüm sonra lisedeyken youtubeda "tayyar ahmetin sonsuz sayılı günleri" adlı şarkısıyla karşılaşıp bir grubu olduğunu öğrendiğim ve taaa o zamanlardan bu zamanlara hala dinlediğim ve takip ettiğim canım insan. televizyondan çok sinemada daha başarılı buluyorum kendisini. şu sıralar eskisinden daha çok tanıma fırsatı bulduğum için melikşah altuntaş ile yaptıkları instagram canlı yayın programı mücbir sebeplere de bayılıyorum. geçtiğimiz yıllarda bartu nun evlendiği haberini alınca çok şaşırmıştım tam olarak tanımadığım için. evlilik insanı gibi gelmiyordu bana. ama sanırım artık karısını kendisinden daha çok sevmeye başladım.

bir de bartu ile ilgili en çok güldüğüm şeylerden biri bir YouTube programında anlattığı tuvalette boğaz sıkma anısıdır.
son olarak bartu ben dizisi neden bitti sevgili bartu küçükçağlayan?
Mücbir sebeplerin müthiş sunucusu, yalan dünya dizisinde de kendisine hayran olup daha sonra şarkılarını dinlediğim en son Instagram yayınlarıyla kendisine hayran bırakan bir beyefendi.
harika bi karakter ya. sevgilimle her gün mücbir sebepler izlerdik. melikşah'ın (sanırım)çok sevdiği bir dostu vefat ettiği için erkenden sonlandırdılar yayını.
başınız sağ olsun.
clubhouse da en çok gördüğüm isim oluyordu başlarda sanırım artık pek kullanmıyor kimse orayı. bence ses tonu ve tipi ile ne söylerse söylesin komik gelecek bir insan. yani kafamda kodladığımdan mı yoksa genellikle bu şekildeki hareketlerine maruz kaldığımdan mı bilmiyorum komik biri olarak görüyorum artık.