nerede ne konuşacağını, ne kadar konuşacağını, kendiyle birlikte haddini bilen insandır. az konuşan biriyle sert tartışmaya girmeyin derim ama. tüm zamanların az konuşmuşluğunu o tartışmada tüketiyor.
Az konuşan insan iyidir nerede nasıl konuşacağını iyi bilen insanlardır, az konuşan insan candır baş ağrıtmayan, boş konuşmayan insandır.
çevresindeki insanların pek de dinlemediği insanlar da bu grubun içinde yer alır. zorlamaz kendini illa duyuracağım sesimi diye. zira bilir hiç kimsenin duymak istemeyen biri kadar sağır olamayacağını. haliyle biri gerçekten onu dinlemek isteyene kadar pek de konuşmaz öyle.
Akıllı insandır. Az konuşmak çok konuşmaktan daha faydalı bir eylemdir. Karşındakini dinler boş boş konuşma bu kişilere dikkat edin genellikle sır tutan insanlardır tabii istisnalar kaideyi bozmaz. Bir de çok iyi gözlemcidirler sus pus görünürler ama herkesten çok şey bilirler
Çok özenirim ama bir yandan da hiç çekemem şahsen çekiniyorum suskun insanlardan kafasının içinde ne dönüyor diye diye ben hep çok konuşanlardanım kafamın içi sussun diye
Ben az konuşurum ama çok yazasım varmış galiba. Site gerçekten bana çok iyi geldi. Bütün elemimi kederimi akıtıyorum buraya tabiri caizse.
Az konuşup yerli yerinde konuşuyorsa alıp her yere gidebileceğiniz insandır o insanları kaybetmeyin...