teknik açıdan fazlasıyla eleştirilse de içerik bakımından oldukça sevilen gençlik dizisi.
bir dizinin eleştirilerek gündem haline getirilmesine bir kez daha şaşırdım zamanında. beğenmezsen izlemezsin olur biter. insanlarımız diziyi sadece oyunculardan ibaret sanıyor, emek verilen bir şey olarak görmüyor ilginç bir şekilde. o yerin dibine soktuğunuz dizilerin kamera arkasında kaç tane insanın emeği var. kaldı ki oyuncuların emeğini de göz ardı etmiyorum, öyle ima etmişim gibi bir kapıya çıktı ama söylemek istediğim dizi sektörüne verilen emeğin seyircinin hala göremiyor, idrak edemiyor oluşudur. kötü bir dizi olsa bile belli saygı çerçevesinde değerlendirirsin izlenmeyen bir dizi zaten tutunamıyor, düşüyor, üç-dört bölümle finale giriyolar. ama biz illa yerin dibine sokacak, oyunculuklardan çalışanlarına kadar hakaret edeceğiz.
aşk 101 tek bölümüne bile bakmadım hatta ask101 dizisinin varlığını da mücbir sebepler de bartu küçükçağlayan sayesinde duydum.
Bazı şeyleri burdan öğreniyorum market ismi gibi yeni bir market açılmış sandım ilgi alanım dışında kalmış bir dizi olmalı hiç rast gelmedim. Tv izlersem rast gelirim belki.

Klasik ve basit replikli gençlik dizisi. Netflixteki çoğu gençlik dizisi gibi anlatımı çok zayıf kurgusu çok zayıf ve en önemlisi hikaye çok kopuk kopuk. Ama çıtır çerez bir dizi. O yüzden tek bir günde hemen izleniyor. Üzerine kafa yormaya gerek kalmıyor.
Genele bakıldığında klasik bir gençlik dizisi ancak karakterlere tek tek egildigimizde ben karakter çeşitliliğini ve özgünlüğünü sevdim. Oyunculuklar da başarılı olmuş. Keşke Osman karakterinin hikayesi rtük yasaklarına kurhan edilmeseydi de tam anlamıyla izleyebilseydik. Eksiltilen sahnelerden sonra rolünün azalmasına rağmen dizide en sevdiğim karakter Selahattin Pasali'nin oynadığı Osman karakteri oldu. Yıl 2021 ama biz hala netflix gibi bir platformda bile eşcinsel bir karakter yazıp oynatamiyorsak yazıklar olsun gerçekten neyse sinirlenmeyecegim. 2. Sezonu merakla bekliyorum.
güzel bir diziydi ama içerisinde çok aşırı küfür ve cinsellik var ikinci sezonu çıkarsa adam akıllı bir senaryo ile yapılsa daha iyi olur çünkü aileyle izlenilecek bir dizi değil açıkçası :)) günümüz gençleri de bazı şeylere özendiriyor konuşma uslubu falan bir kadının erkeklerle öyle konuşmaası ahlak açısından kötü bir durum..
çok severek izlemiştim. ilk çıktığında izledim ve hemen bitirdiğime pişman olmuştum. ikinci sezonunu aşırı merakla beklemekteyim.
çok güzel bir diziydi... ama yeni sezonu gelmedi hala... bir gün de bitirdim diziyi.. heyecanlı ve sürükleyiciydi... acaba yeni sezonu ne zaman çıkacak biliyor musunuz?? :(