müzik dünyası amy'nin ölümüyle çok şey kaybetmiş. dün ölüm yıldönümüydü ve hayatta olsaydı kimbilir bize ne değerli parçalar dinlettirecekti. ahh değermiydi be. duygulandım.
rehabilitasyonu reddettiğinde başına gelecek olanı az çok belli eden sanatçıdır. "they tried to make me go to rehab but i said no, no, no". keşke biraz daha uzun kalabilseydi bu dünyada. çok güzel bir kadın, çok güzel bir ses kendisi. aramızdan genç ayrılan bir başka efsane. favori şarkım: back to black'tir.
sesi mükemmel olan saykodeli diye tabir ettiğim müziğin en iyilerindendi.. o dönemdeki erkek arkadaşı baya bi şüpheli bulunmuştu ölümünden sanırım dimi? şarkıları ve sesi mükemmeldi keşke daha uzun yaşayabilseydi.. aşırı derecede alkol ve uyuşturucu tüketimi üzerine bir de majör depresyonu vardı sanırım :///
çok yetenekliydi ama aynı zamanda çok yıkıcıydı. yeteneği ve müzik dehası, kendi kendini yok etmesine rakip oldu. depresif teşhisi kondu, bu yüzden bir yıldız olmasa bile hala uyuşturucu ve alkole başvurabilirdi. güzel, esmer biriydi ve sonunda sıska, dövmeli bir kadın oldu. ne büyük bir gençlik ve yetenek kaybı! sanırım sahne korkusu vardı. öldüğünde sadece 27 yaşındaydı ve ironik bir şekilde o yaşta öleceğinden korkuyordu. öldüğünü öğrendiğimde evdeydim. 2011 temmuz gecesi geç bir saatti. üzüldüm ama şok olmadım. çok kötü durumdaydı ve alkol ve uyuşturucu bağımlılığı nedeniyle konser tarihlerini iptal etti. amy gerçekten özleniyor. gerçekten en büyüklerden biri olabilir. harika bir besteci ve icracıydı.
sadece kelimelerle birbirimize veda ettik, binlerce kez öldüm.
seno'na döndün ve ben de siyaha döndüm.. fav one