benin aldığım tüm hediyeler benim aldığım en değerli hediyedir bir insanın beni düşünüp hediye alması beni mutlu eder aldığı hediye her ne olursa olsun onu saklar ve o hediyeye değer veririm sonuçta sizi düşünmüş ve almış bir hediyenin değeri parası fiyatı demek değildir bende
İlkokulda bı yılbaşı çekilişinde sınıf arkadaşım müzik kutusu almıştı. Kutunun kapağını açınca balerin çıkıp dönüyordu ve müzik çalmaya başlıyordu. Gerçekten bu benim hayatımda aldığım en güzel hediyeydi asla ama asla unutmam o anı. Ve arkadaşım demişti ki beğenmezsen söyle olur mu? Beğenmemek ne haddime hayatım boyunca unutmayacağım canım arkadaşım. (bkz:sonrasında küçük kardeşim o hediyeyi kırdı)
aldığım en değerli hediye lösemi hastası bir çocuk bileklik yapıp vermişti bana hala saklarım kaybetmemek için sürekli dua ediyorum. benim için anlamı çok derin çok büyük. gözlerim dolar aklıma geldikçe :(
kalem. 3, 4 yıl önce kalem hediye almıştım. hala kullanırım. benim ayrılmaz parçam gibi bir şey oldu. benim için çok değerli biri, hediye etmişti. uğurum oldu, o kalem.
hayatımda ilk kez dün (21. yaş günüm) sürpriz ile karşı karşıya kaldım. bu benim için en değerli ve en unutulmaz hediye. sekiz yıllık arkadaşımdansa sürpriz henüz iki ay tanıdığım insandan geldi. kendimden bahsetmesem de yaptığım şeyler ile beni tanımıştı. o benim üzümlü kekim.